ČEZ a.s.

Novinky

12
Červenec 2019

Rychlodobíjecí stanice Siřejovice mimo provoz

Vážení zákazníci, z technických důvodů jsou mimo provoz rychlé dobíjení na veřejné dobíjecí stanici v lokalitě D8 - Siřejovice. Omlouváme se za způsobené komplikace a doporučujeme využít nejbližší rychlodobíjecí stanice v Ústí n. L.-Trmicích nebo v Litoměřicích. Více na http://www.elektromobilita.cz/cs/mapa-dobijecich-stanic.html Děkujeme za pochopení Vaše Elektromobilita ČEZ

30
Květen 2019

Unipetrol a ČEZ rozšiřují nabídku sítě Benzina o elektrickou energii. Nové „rychlodobíječky“ jsou na dálnici D5 u Kladrub a na silnici I/6 v Bochově.

Unipetrol pokračuje v rozšiřování počtu lokalit sítě čerpacích stanic Benzina, které vedle klasických pohonných hmot nabízejí řidičům také elektrickou energii z rychlodobíjecích stanic. Dalšími čerpacími stanicemi, které jsou osazeny rychlodobíjecími stojany od ČEZ, jsou Kladruby na dálnici D5 směrem na Rozvadov a Bochov na mezinárodní silnici I/6 na Karlovy Vary. Na osmi lokalitách Benziny po celé České republice je nyní v provozu celkem deset rychlodobíjecích stanic ČEZ.