Jak se stát zákazníkem

Chcete dobíjet své elektrické vozidlo v síti dobíjecích stanic Skupiny ČEZ? Staňte se naším zákazníkem. Navštivte jedno z níže uvedených Zákaznických center nebo vyplňte smlouvu online nebo jednoduše přijeďte k dobíjecí stanici a dobíjejte pomocí mobilní aplikace.

Naším zákazníkem se můžete stát na vybraných Zákaznických centrech, kde s Vámi rádi vyplníme potřebné dokumenty. Čip pro dobíjení si odnesete ihned s sebou.

1) Vyplňte údaje do smlouvy.

2) Vyplněnou smlouvu si vytiskněte, podepište a zašlete nám ji na emailovou adresu info@elektromobilita.cz.

SMLOUVA PLATNÁ DO 31. 12. 2019

CONTRACT VALID TILL 31. 12. 2019

SMLOUVA PLATNÁ OD 1. 1. 2020

CONTRACT VALID FROM 1. 1. 2020

3) Jakmile obdržíme Vaši smlouvu, dostanete čip způsobem zvoleným ve smlouvě. V případě, že si vyberete zaslání poštou, prosíme, vezměte na vědomí, že doručení může trvat až 10 pracovních dní.

4) Po převzetí je čip již aktivní a Vy tak můžete začít dobíjet na kterékoli z veřejných dobíjecích stanic Skupiny ČEZ. Vyúčtování služeb probíhá podle platného ceníku každých 6 měsíců.

Kromě paušálních plateb za časové období je možné zaplatit úhradu ihned při každém dobíjení – a to pomocí mobilní aplikace Polyfazer Direct. Stručný a názorný manuál k přímým platbám najdou řidiči elektromobilů v aplikaci nebo v návodu umístěném na každé dobíjecí stanici. Ceník je k dispozici ZDE


Konfigurátor elektromobility