Jak se stát zákazníkem

Chcete dobíjet své elektrické vozidlo v síti dobíjecích stanic Skupiny ČEZ? Staňte se naším zákazníkem. Navštivte jedno z níže uvedených Zákaznických center nebo vyplňte smlouvu online nebo jednoduše přijeďte k dobíjecí stanici a dobíjejte pomocí mobilní aplikace.

Naším zákazníkem se můžete stát na vybraných Zákaznických centrech, kde s Vámi rádi vyplníme potřebné dokumenty. Čip pro dobíjení si odnesete ihned s sebou.

1) Vyplňte údaje do smlouvy.

2) Vyplněnou smlouvu si vytiskněte, podepište a zašlete nám ji na emailovou adresu info@elektromobilita.cz.

3) Jakmile obdržíme Vaši smlouvu, dostanete čip způsobem zvoleným ve smlouvě. V případě, že si vyberete zaslání poštou, prosíme, vezměte na vědomí, že doručení může trvat až 10 pracovních dní.

4) Po převzetí je čip již aktivní a Vy tak můžete začít dobíjet na kterékoli z veřejných dobíjecích stanic Skupiny ČEZ. Vyúčtování služeb probíhá podle platného ceníku každých 6 měsíců.

Kromě paušálních plateb za časové období je možné zaplatit úhradu ihned při každém dobíjení – a to pomocí mobilní aplikace Polyfazer Direct. Stručný a názorný manuál k přímým platbám najdou řidiči elektromobilů v aplikaci nebo v návodu umístěném na každé dobíjecí stanici. Ceník je k dispozici ZDE


Konfigurátor elektromobility