Napsali jsme

18. 10. 2017

Dvojice rychlodobíjecích stanic v Pardubicích v provozu

Spustili jsme pro vás dvojici nových rychlodobíjecích stanic.

10. 10. 2017

Rychlodobíjecí stanice v Liberci-Stráži n.N. v provozu

Spustili jsme pro vás novou rychlodobíjecí stanici.

3. 10. 2017

ČEZ pokračuje ve výstavbě veřejných rychlodobíjecích stanic pro elektromobily. Část sítě vzniká díky evropskému grantu.

Praha, 3. října 2017 – Rychlé dobití elektromobilu na cestách napříč Českou republikou i směrem do zahraničí je opět jednodušší. Elektromobilita Skupiny ČEZ, provozovatel nejrozsáhlejší tuzemské sítě veřejných dobíjecích stanic, zprovoznila včera trojici rychlodobíjecích stanic ABB v rámci dobíjecí lokality ve Vestci u pražského dálničního okruhu. Představila také vizi pokračování výstavby infrastruktury. Ta vzniká i díky evropskému grantu z programu Connecting Europe Facility (CEF).

30. 8. 2017

ČEZ skrze INVEN CAPITAL investuje do lídra v oblasti technologií pro sdílenou mobilitu ekoaut

INVEN CAPITAL se stal akcionářem francouzské společnosti VULOG, globálního lídra v poskytování technologií pro sdílenou mobilitu (carsharing) ekologických aut ve městech. Zákazníci VULOGu působí na čtyřech kontinentech, kde jsou jedním z pilířů konceptu chytrých měst.

24. 8. 2017

Zájemci o elektromobily se „nachytřili“ u ČEZ ESCO

Praha, 24. srpna 2017 – Zástupci podnikatelské sféry využili ve středu 23. 8. možnost účasti na odborném workshopu Elektromobilita v podnikání, který uspořádala společnost ČEZ ESCO. Skupina ČEZ je v oblasti elektromobility tuzemským lídrem a současně provozovatelem nejrozsáhlejší sítě veřejných dobíjecích stanic.


Konfigurátor elektromobility